Jak oslavit narozeniny sama se sebou – s radostí a bez depky, že jsi zase o rok starší

Featured image for “Jak oslavit narozeniny sama se sebou – s radostí a bez depky, že jsi zase o rok starší”

Máš nějaké speciální rituály, nebo jsou pro tebe narozeniny den jako každý jiný? Přiznám se ti: dřív jsem je často přelétla, přehlédla, unavila se povinnostmi a večer padla na ústa. Teď už je to jinak. Inspiruj se, jak si svůj speciální den užít s radostí, vděčností a s laskavostí sama k sobě.

Asi už tušíš, že o narozeninách nepíšu náhodou. 🙂 Ano, právě dnes slavím! Oslavuji, že se probouzím do dalšího životního čísla. Čísla, co otevírá brány k mnoha změnám. Tak, jako je barevný podzim, bude barevné období, které teď v mém životě nastává. 

Pojď i ty oslavit svůj den. Už teď si ho můžeš v diáři označit a popřemýšlet, co bys ráda dělala – nebo naopak nedělala. Tady je pár tipů, jak si narozeniny poslední roky užívám já.

Zastavuji se a děkuji

I když je pracovní den, dávám si volno. Oddych. Na své narozeniny nepracuju. Vědomě se zastavuji a děkuji. Za tenhle dar, poklad, za svou jedinečnou cestu. Ladím se na svůj den narození, na sebe, své potřeby, touhy.

Ohlížím se a zapisuji

Rekapituluji, co jsem od minulých narozenin do těch dnešních prožila. Sahám po diáři, zápisníku a slavím vše, co pro mě mělo význam. Co jsem ušla, co jsem zvládla, z čeho jsem nezdrhla, byť jsem chtěla. Díky komu a čemu jsem tam, kde jsem.

Tip: Napiš si i ty, čeho chceš žít víc a co chceš ze svého života pustit. Klidně hned teď. Nemusíš nutně čekat na narozeninový den. 🙂

Randím a hýčkám se

Jsem laskavá k sobě i druhým. Koupu se ve vděčnosti, vytvářím si vnitřní klid, připomínám si, že na mně záleží. Randím sama se sebou. 

Dopřej si to i ty. Buď pro sebe pokladem, zastavuj se, nadechuj se a pečuj o svou životní energii. Oslavuj, že jsi. Oslavuj každou svoji malou výhru.

Zasloužíš si to. Zasloužíme si to. Všechno nejlepší!

S úctou

Lucka

PS: Jak strávíš svůj příští narozeninový den? Poděl se s námi o své plány a touhy v uzavřené FB skupině Wellness pro mysl. Těším se!


Sdílet článek: